Środa, 28 stycznia 2015


Czcionka
PGE Skra Bełchatów Były trener Resovii oraz rozgrywający z najwyższej półki zasilą zespół z Bełchatowa?

Sobota, 30 marca 2013 21:16

Były trener Resovii oraz rozgrywający z najwyższej półki zasilą zespół z Bełchatowa?

Redaktor: Piotr Bąk
Oceń ten artykuł
(1 głos)
WykopFacebook TwitterGoogle

PGE Skra Bełchatów jeszcze nie zakończyła ligowego sezonu (walczy o 5 miejsce z AZS-em Politechniką Warszawską), tymczasem do mediów wypływają kolejne nazwiska trenerów i siatkarzy, którzy mogliby zasilić zespół z Bełchatowa…

W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że Skrę ma objąć były znakomity siatkarz  - Andrea Giani, który na łamach włoskich mediów wyznał, że działacze klubu z Bełchatowa są nim zainteresowani. Tymczasem jak powiedział kilka dni później Konrad Piechocki – prezes klubu żadne rozmowy nie miały z włoskim szkoleniowcem miejsca.

Karuzela transferowa rozkręca się na dobre… Kolejne nazwisko, które w ostatnich dniach padło we włoskich mediach to Travica. Tym razem mowa o domniemanym transferze zarówno trenera Ljubomira Travicy, jak i jego syna Dragana, który od 2011 roku jest zawodnikiem zespołu z Maceraty. Jak donosi portal dallarivolley.com Travica chce po 2 latach gry w Lube Banca Macerata zmienić otoczenie, po raz pierwszy wyjeżdżając z Włoch, gdzie gra od początku swojej kariery. Zdecydowanym czynnikiem, który może przemawiać za przeprowadzką rozgrywającego jest kwestia finansowa. Zakrojony na szeroką skalę kryzys finansowy, bardzo mocno dotknął włoską siatkówkę i nie jest tajemnicą, że w Polsce na Travicę czekają znacznie lepsze pieniądze a szczególnie w PGE Skrze Bełchatów… Jak potoczą się losy Ljubomira oraz Dragana, czy wspomniana dwójka przyjedzie do Polski? Jak na razie to tylko plotka transferowa, nie jest jednak wykluczone, że znajdzie ona pokrycie w czynach działaczy PGE Skry Bełchatów.

Źródło: dallarivolley.com

Poprawiane: Sobota, 30 marca 2013 21:33
Piotr Bąk

Piotr Bąk

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


+Dodaj komentarz

Redakcja portalu siatkówka24 informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 48 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Partner serwisuSportplus.szczecin.pl

Zapraszamy do śledzenia relacji live na łamach naszego serwisu!KLIKNIJ

Zapraszamy do odwiedzania naszego kanału na YouTube

KLIKNIJ W OBRAZEK

Nasi partnerzy


Kęczanin Kęty
Morze Bałtyk Szczecin

Kęczanin Kęty
Kęczanin Kęty

Plaża OPEN
Plaża Open

radiogol.pl
Radiogol.pl

mig21
Miasto i Gmina Kęty XXI

sport4fans
Sport4Fans

StudioANS
StudioANS